Sprchování

Sprchování patří mezi základní součásti osobní hygieny. Sprcha po ránu rozproudí krevní oběh a dodá energii do nastávajícího dne. Sprcha večer před spaním naopak vaše tělo zklidní a sníží krevní tlak. Zbavíte se tak stresu, který se ve vás přes den nahromadil. Pro pokožku je ideální vlažná voda, teplota vody by nikdy neměla přesáhnout 43 °C.

Sprchování

Výhodou sprchového koutu je to, že vyžaduje méně místa než vana a lze ho tedy instalovat i do malé koupelny. Sprchování je také první volbou osob se sníženou pohyblivostí. V neposlední řadě při sprchování spotřebujete výrazně méně vody, než při koupání – šetříte tedy svou peněženku i životní prostředí.

Nabídka sprchových zástěn POLYSAN zahrnuje široké rozpětí způsobů otevírání, velikostí a tvarů. Protože dbáme na vysokou kvalitu a praktičnost, používáme u zástěn bezpečnostní tvrzené sklo s ochrannou úpravou ANTIDROP pro snadnou údržbu. Sprchový kout dále většinou tvoří vanička, které nabízíme v provedení z litého mramoru či akrylátu. Pro sprchové kouty bez vaničky máme v nabídce sprchové kanálky, které se instalují přímo do podlahy. Pokud se ve své sprše nespokojíte s běžnou ruční či hlavovou sprchou, mohla by vás zaujmout nabídka sprchových panelů, které kombinují více druhů sprch v jednom elegantním celku.

About About

Polysan je na trhu již více než 25 let!

POLYSAN s.r.o je česká firma, vyrábějící sanitární techniku od roku 1996. Společnost sídlí v Nesměřicích u Zruče nad Sázavou a v současné době 70% své produkce exportuje do většiny evropských zemí.

Najděte nejbližšího prodejce v okolí

Výrobky firmy POLYSAN najdete v síti značkových prodejen a velkoobchodů, případné pozáruční opravy zajišťují autorizovaná servisní střediska.

Královehradecký kraj

Moravskoslezský kraj

Olomoucký kraj

Pardubický kraj

Liberecký kraj

Ústecký kraj

Karlovarský kraj

Plzeňský kraj

Jihočeský kraj

Vysočina

Jihomoravský kraj

Zlínský kraj

Středočeský kraj

Praha