Pneumatická sprchová zástěna

Pneumatická sprchová zástěna VARIA

650-1060(655)x1820 mm
Pneumatická sprchová zástěna VARIA

Pneumatická sprchová zástěna VARIA vychází z produktové řady vanových pneumatických zástěn. Předností zástěny VARIA je možnost zvednutí o 5 cm a sklopení ke zdi. Díky variabilní velikosti zástěny v rozloženém stavu (od 65 do 106 cm) lze tuto zástěnu použít do různě velikých sprchových koutů v nice. Zástěna je levopravá, vyrobena z bezpečnostního čirého skla 3 mm, profil zástěny je v provedení chrom (leštěný hliník). Díky své konstrukci je zástěna ideální pro osoby se zdravotním postižením.

  Kód Název Rozměry Cena Kč bez DPH Cena Kč vč. DPH
  26717 VARIA, chrom 650-1060(655)x1820 mm 11562,- 13990,-

Ke stažení

Kód Soubory ke stažení
  Ceník - technický list
26717 Technický nákres
Návod

3D vizualizace

ViSoft Kompletní sortiment z naší nabídky
najdete v plánovacím programu ViSoft.Lucite
Všechny akrylátové vany a vaničky Polysan jsou vyráběny ze značkového akrylátu Lucite. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, vyrábí se akrylát Lucite litím. To mj. znamená, že je probarvený v celé tloušťce, plně stálobarevný, neporézní a má vysokou povrchovou pevnost.

HEAVY SHELL

Při výrobě van a vaniček využívá firma Polysan nejmodernější technologie britské firmy Armour Ltd. Dno vany Polysan je oproti konkurenčním vanám zesíleno vrstvou speciální směsi HEAVY SHELL, a tím je zajištěna vyšší tuhost vany. Vany nejsou vytvrzovány tepelným šokem, po vyjmutí z formy vyzrávají do maximální tvrdosti při teplotě 20°C. Výsledkem je dokonale rovný a hladký povrch bez tzv. pomerančového efektu.

© 1996-2017 POLYSAN s.r.o., Všechna práva vyhrazena.
Veškeré texty a fotografie jsou majetkem společnosti Polysan s. r. o. a nemohou být použity bez předchozího povolení společnosti. Polysan s.r.o. nenese odpovědnost za případné chyby. Informace uvedené na těchto stránkách podléhají změnám bez předchozího upozornění.