Koupání

Kdo by nechtěl naložit se po náročném dni do vany plné horké vody a přečíst si dobrou knihu, vychutnat sklenku šampaňského či jenom ležet, relaxovat a dopřát si klid a pohodu.

Koupání

Vana patří mezi dominantní prvek ve vybavení koupelny, je tedy potřeba věnovat jejímu výběru náležitou péči.

Nabídka van POLYSAN zahrnuje široké rozpětí tvarů a velikostí. O vysoké kvalitě svědčí i to, že na většinu akrylátových van poskytujeme prodlouženou 10-ti letou záruku. Kombinací vany s vanovou zástěnou dokážete během chvilky proměnit svou vanu na sprchový kout a naopak. K dokonalosti doladíte svoji vanu za pomoci některého doplňku z rozsáhlé nabídky příslušenství (podhlavníky, sedáky atd.).

Všechny akrylátové vany POLYSAN jsou vyráběny z prvotřídního akrylátu výrobce Akripol. Akrylátová deska Akripol je speciálně vyvinutá pro aplikace v sanitárním prostředí. Je vyráběna litím 100% PMMA akrylátu mezi dvě skleněné tabule. Její křížově vrstvená vazba a specifická chemická struktura umožňuje výrobu vysoce kvalitních van a dalších sanitárních výrobků. Nabízí unikátní kombinaci vlastností včetně estetičnosti, odolnosti a velmi hladkého povrchu. Materiál je teplý na dotek, snadno se čistí, je odolný vůči UV záření a plně recyklovatelný.

About About

Polysan je na trhu již více než 25 let!

POLYSAN s.r.o je česká firma, vyrábějící sanitární techniku od roku 1996. Společnost sídlí v Nesměřicích u Zruče nad Sázavou a v současné době 70% své produkce exportuje do většiny evropských zemí.

Najděte nejbližšího prodejce v okolí

Výrobky firmy POLYSAN najdete v síti značkových prodejen a velkoobchodů, případné pozáruční opravy zajišťují autorizovaná servisní střediska.

Královehradecký kraj

Moravskoslezský kraj

Olomoucký kraj

Pardubický kraj

Liberecký kraj

Ústecký kraj

Karlovarský kraj

Plzeňský kraj

Jihočeský kraj

Vysočina

Jihomoravský kraj

Zlínský kraj

Středočeský kraj

Praha