Novinky

Samostojné vany MONOLITH


Volně stojící akrylátové vany typu MONOLITH zaujmou svým precizním zpracováním a čistým designem. Vanu tvoří monolitický blok, což mimo elegantního vzhledu zaručuje i jednoduchou údržbu. Vana a krycí venkovní panel je z jednoho materiálu bez viditelného spojení. Stabilní konstrukce, ostré venkovní hrany, integrované podpěrné nohy a nízká hmotnost navíc zajišťují i snadnou a rychlou instalaci. Inspekční dvířka pod vanou nejsou potřeba: vanu lze jednoduše odsunout od zdi. Na vany Monolith se vztahuje prodloužená záruka 10 let.

Nabídka zahrnuje asymetrické i obdélníkové vany, které nabízí možnost instalace do niky, do rohu i ke stěně, kdy jsou pohledové tři strany. Pro ještě větší požitek z koupele lze na objednávku vany osadit vnitřním LED osvětlením.

Nabídku van MONOLITH najdete v těchto kategoriích: obdélníkové vany pro jednu osobu (Astra B, Viva B), obdélníkové vany pro dvě osoby (Marlene, Viva B), excetrické vany (Astra, Viva) a nepravidelné vany (Viva D).

Samostojné vany MONOLITH

Samostojné vany MONOLITH

Samostojné vany MONOLITH
© 1996-2021 POLYSAN s.r.o., Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů
Veškeré texty a fotografie jsou majetkem společnosti POLYSAN s.r.o. a nemohou být použity bez předchozího povolení společnosti. Polysan s.r.o. nenese odpovědnost za případné chyby. Informace uvedené na těchto stránkách podléhají změnám bez předchozího upozornění.