Facebook YouTube Instagram


Novinky

Nové obdélníkové vany KALDERA 180 a LILY 170


KALDERA je zcela nový model vany v rozměru 180x80 cm se symetrickým zkosením stěn na záda určený pro dvě osoby. Elegantní zaoblené linie vany a jemnost tvarů dodává tomuto novému modelu vzdušnost a čistý vzhled. Vana má odpad umístěny ve středu dna blíže k přepadové stěně. Tím je umožněn volný pohyb osob ve vaně bez kolize s odpadovým krytem sifonu. Více informací najdete na této stránce.

Pro velkou oblíbenost vany LILY, která dosud měla největší rozměr 150 cm na délku, jsme tuto úspěšnou kolekci rozšířili o model 170x70 cm, který má odpad ve středu dna, symetrické zkosení na záda na obě strany a lze jej tedy využít také pro dvě osoby. Tenké hrany vany podtrhují její moderní a minimalistický styl. Více informací najdete na této stránce.

Nové obdélníkové vany KALDERA 180 a LILY 170

Nové obdélníkové vany KALDERA 180 a LILY 170
© 1996-2023 POLYSAN s.r.o., Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů   |   Cookies
Veškeré texty a fotografie jsou majetkem společnosti POLYSAN s.r.o. a nemohou být použity bez předchozího povolení společnosti. Polysan s.r.o. nenese odpovědnost za případné chyby. Informace uvedené na těchto stránkách podléhají změnám bez předchozího upozornění.