Facebook YouTube Instagram


Novinky

Dvě zajímavé realizace


Nemocnice České Budějovice

V rámci dodávky vaniček do Nemocnice České Budějovice jsme spolupracovali s dodavatelem SANJET, přičemž hlavním dodávaným produktem byly vaničky MIRAI.
Naše vaničky MIRAI přinesly revoluci do provozu nemocnice v Českých Budějovicích a změnily způsob, jakým se v této instituci vnímá hygiena a údržba. Naše vaničky nejsou jen kusy vybavení, jsou to symboly inovace a excelence, které přinášejí funkčnost a spolehlivost.
Dokázali jsme vyřešit problémy s protékáním a narušenou hydroizolací, které trápily provoz nemocnice, a nahradili je elegantními a efektivními vaničkami MIRAI.
Díky nim se nemocnice stala místem, kde je hygiena prioritou, a kde se každý pacient cítí jako ve wellness centru.
Dodávka vaniček do nemocnice probíhá již od roku 2018, a pokračuje i nadále v souladu s kontinuálními potřebami rekonstrukce a rozšiřováním nemocničního zařízení.


Dvě zajímavé realizace

Dvě zajímavé realizace

Dvě zajímavé realizace


Bytový dům U Pivovaru Benešov

Ve spolupráci s naším partnerem SIKO Development jsme realizovali dodávku Flexia vaniček pro bytový dům U Pivovaru Benešov, kde jsme se setkali s různými požadavky na rozměry sprchových koutů.
Od běžných rozměrů 130x80 až po atypické velikosti jako jsou 180x100 a 170x75. Významným faktorem, který hrál roli, je univerzálnost a rozmanité využití Flexia vaniček, které se ukázaly jako skvělé řešení nejen pro developerské projekty.
S Flexia vaničkami jsme dokázali splnit všechny požadavky na různé rozměry a nekonvenční tvary, což umožnilo vytvoření luxusních koupelen plných individuality a stylu.
Realizace a dodání proběhlo v roce 2023, a jsme hrdí na to, že naše vaničky přispěly k vytvoření komfortních a moderních koupelen v tomto rezidenčním komplexu.


Dvě zajímavé realizace

Dvě zajímavé realizace

Dvě zajímavé realizace


© 1996-2024 POLYSAN s.r.o., Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů   |   Cookies
Veškeré texty a fotografie jsou majetkem společnosti POLYSAN s.r.o. a nemohou být použity bez předchozího povolení společnosti. Polysan s.r.o. nenese odpovědnost za případné chyby. Informace uvedené na těchto stránkách podléhají změnám bez předchozího upozornění.