Novinky

Sprchové zástěny MODULAR SHOWER


Novinkou v naší nabídce je kompletně přepracovaná řada sprchových zástěn MODULAR SHOWER.

Ta nově nabízí čtyři moduly skel s profily pro snadnou montáž (MS1 až MS4). Skla jsou z obou stran opatřena povrchovou úpravou Antidrop, která usnadňuje čištění. Zachována je výška skla 2000 mm i tloušťka 8 mm.
Dle rozměrů skel je nutno dokoupit vždy potřebnou vzpěru pro zajištění stability zástěny. Vzpěry jsou zhotoveny z nerez oceli a lze je libovolně zkracovat, řez je schován v pochromovaných zakončovacích dílech (vyjma rohové vzpěry, kterou nelze upravovat).
Skla jsou vespodu opatřena hliníkovým profilem, který dodává zástěnám elegantnější vzhled, zároveň lépe těsní a usnadňuje manipulaci a instalaci.

Základní technické údaje:
  • variabilní řešení zástěn sestavitelných do téměř každého prostoru
  • jednodílné sprchové zástěny ke stěně či do prostoru nebo kombinace pevných stěn a přídavných panelů umožňují vytvoření bezpočtu variant
  • bezpečnostní sklo o tloušťce 8 mm a standardní výšce 2000 mm s povrchovou úpravu ANTIDROP, která usnadňuje čištění
  • stěnové a spojovací profily jsou součástí balení, stěnový profil umožňuje toleranci 20 mm
  • možnost výběru ze 4 typů vzpěr pro optimální fixaci skleněných dílců a v designu, který si sami zvolíte
  • vzpěry lze snadno zkracovat na požadovaný rozměr přímo při instalaci, řez je schován v pochromovaných zakončovacích dílech (vyjma rohové vzpěry, kterou nelze upravovat)

Kompletní nabídku sprchových zástěn MODULAR SHOWER najdete na této stránce.


Sprchové zástěny MODULAR SHOWERSprchové zástěny MODULAR SHOWERSprchové zástěny MODULAR SHOWERSprchové zástěny MODULAR SHOWER© 1996-2018 POLYSAN s.r.o., Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů
Veškeré texty a fotografie jsou majetkem společnosti POLYSAN s.r.o. a nemohou být použity bez předchozího povolení společnosti. Polysan s.r.o. nenese odpovědnost za případné chyby. Informace uvedené na těchto stránkách podléhají změnám bez předchozího upozornění.