Sprchové vany

Menší sprchové vany SELMA, CARMEN a DEEP jsou vhodné pro umístění v panelových domech, kde nám malé rozměry koupelny nedovolují použít vanu běžné velikosti. Větší excentrické vany VERSYS a MAMBA s rozšířeným prostorem pro sprchování nabízí kombinaci vany a sprchového koutu. Jejich prostorové řešení a zádová část s pozvolným sklonem umístěná netradičně v zúžené části poskytuje nejen pohodlnou koupel, ale i sprchování. K těmto vanám doporučujeme použít vanové zástěny PALOMA nebo ODESSA, které z vany vytvoří prostorný sprchový kout.

Lucite
Všechny akrylátové vany a vaničky Polysan jsou vyráběny ze značkového akrylátu Lucite. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, vyrábí se akrylát Lucite litím. To mj. znamená, že je probarvený v celé tloušťce, plně stálobarevný, neporézní a má vysokou povrchovou pevnost.

HEAVY SHELL

Při výrobě van a vaniček využívá firma Polysan nejmodernější technologie britské firmy Armour Ltd. Dno vany Polysan je oproti konkurenčním vanám zesíleno vrstvou speciální směsi HEAVY SHELL, a tím je zajištěna vyšší tuhost vany. Vany nejsou vytvrzovány tepelným šokem, po vyjmutí z formy vyzrávají do maximální tvrdosti při teplotě 20°C. Výsledkem je dokonale rovný a hladký povrch bez tzv. pomerančového efektu.

© 1996-2020 POLYSAN s.r.o., Všechna práva vyhrazena.
Veškeré texty a fotografie jsou majetkem společnosti POLYSAN s.r.o. a nemohou být použity bez předchozího povolení společnosti. Polysan s.r.o. nenese odpovědnost za případné chyby. Informace uvedené na těchto stránkách podléhají změnám bez předchozího upozornění.