Facebook YouTube Instagram


Sprchové vany

Menší sprchové vany SELMA, CARMEN a DEEP jsou vhodné pro umístění v panelových domech, kde nám malé rozměry koupelny nedovolují použít vanu běžné velikosti. Větší excentrické vany VERSYS a MAMBA s rozšířeným prostorem pro sprchování nabízí kombinaci vany a sprchového koutu. Jejich prostorové řešení a zádová část s pozvolným sklonem umístěná netradičně v zúžené části poskytuje nejen pohodlnou koupel, ale i sprchování. K těmto vanám doporučujeme použít vanové zástěny PALOMA nebo ODESSA, které z vany vytvoří prostorný sprchový kout.

Akripol
Všechny akrylátové vany a vaničky Polysan jsou vyráběny z prvotřídního akrylátu výrobce Akripol. Akrylátová deska Akripol je speciálně vyvinutá pro aplikace v sanitárním prostředí. Je vyráběna litím 100% PMMA akrylátu mezi dvě skleněné tabule. Její křížově vrstvená vazba a specifická chemická struktura umožňuje výrobu vysoce kvalitních van, sprchových vaniček a dalších sanitárních výrobků. Nabízí unikátní kombinaci vlastností včetně estetičnosti, odolnosti a velmi hladkého povrchu. Materiál je teplý na dotek, snadno se čistí, je odolný vůči UV záření a plně recyklovatelný.

© 1996-2024 POLYSAN s.r.o., Všechna práva vyhrazena.   |   Cookies
Veškeré texty a fotografie jsou majetkem společnosti POLYSAN s.r.o. a nemohou být použity bez předchozího povolení společnosti. Polysan s.r.o. nenese odpovědnost za případné chyby. Informace uvedené na těchto stránkách podléhají změnám bez předchozího upozornění.