Nepravidelné vany

OBLO

165×165×48 cm (objem 465 l)

Kruhová vana OBLO se vyznačuje elegantním jednoduchým designem bez anatomických prolisů. Tvarová koncepce koupacího prostoru je řešena atypicky, zploštělá rozšířená hrana nad přepadovým otvorem umožňuje instalaci stojánkové vanové baterie, protilehlá svažující se zádová část zajišťuje pohodlné sezení. Odtokový otvor, přestože je umístěný ve středu vany, nepůsobí rušivě díky akrylátovému krytu. Vana o průměru 165 cm pojme 465 l vody a nabízí dostatek prostoru i pro koupel ve dvou. Vana je dodáváná s konstrukcí Frame a s výškově nastavitelnými nožičkami. Tato vana je vhodná do větší koupelny, lze ji zapustit do podlahy, do vyvýšeného pódia nebo vanu obezdít.

OBLO
Interiérové foto je pouze ilustrační.
OBLO

Kód Popis Cena Kč bez DPH Cena Kč vč. DPH
72840 OBLO FRAME vana s konstrukcí 21447,- 25950,-

Ke stažení

Kód Soubory ke stažení
  Ceník - technický list
72840 Technický nákres

3D vizualizace

ViSoft Kompletní sortiment z naší nabídky
najdete v plánovacím programu ViSoft.

Masážní systémy


HYDRO
od 51610,- Kč vč. DPH (vč. vany)

vířivý systém HYDRO
TURBOAIR
od 45340,- Kč vč. DPH (vč. vany)

perličkový systém TURBO AIR
KOMBI
od 64330,- Kč vč. DPH (vč. vany)

vířivý a perličkový systém KOMBI

Fotogalerie

OBLOOBLOOBLO

Příslušenství

  Kód Popis Cena Kč bez DPH Cena Kč vč. DPH
Vanová souprava s napouštěním, 1275 mm, chrom 73164 Vanová souprava s napouštěním, 1275 mm, chrom 3587,- 4340,-

Barvy

bílá bílá
bez příplatku
pergamon pergamon
přípl. 30%
manhattan manhattan
přípl. 45%
bahama bahama
přípl. 45%
ägäis ägäis
přípl. 30%


Lucite
Všechny akrylátové vany a vaničky Polysan jsou vyráběny ze značkového akrylátu Lucite. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, vyrábí se akrylát Lucite litím. To mj. znamená, že je probarvený v celé tloušťce, plně stálobarevný, neporézní a má vysokou povrchovou pevnost.

HEAVY SHELL

Při výrobě van a vaniček využívá firma Polysan nejmodernější technologie britské firmy Armour Ltd. Dno vany Polysan je oproti konkurenčním vanám zesíleno vrstvou speciální směsi HEAVY SHELL, a tím je zajištěna vyšší tuhost vany. Vany nejsou vytvrzovány tepelným šokem, po vyjmutí z formy vyzrávají do maximální tvrdosti při teplotě 20°C. Výsledkem je dokonale rovný a hladký povrch bez tzv. pomerančového efektu.

© 1996-2021 POLYSAN s.r.o., Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů
Veškeré texty a fotografie jsou majetkem společnosti POLYSAN s.r.o. a nemohou být použity bez předchozího povolení společnosti. Polysan s.r.o. nenese odpovědnost za případné chyby. Informace uvedené na těchto stránkách podléhají změnám bez předchozího upozornění.