Facebook YouTube Instagram


Vanové zástěny

OLBIA

123 (67) x 140 cm
OLBIA
OLBIAOLBIAOLBIA

Kód Název Cena Kč bez DPH Cena Kč vč. DPH
30317 OLBIA zástěna zasouvací, rám leštěný hliník 13381,- 16190,-

Ke stažení

Kód Soubory ke stažení
  Ceník - technický list
30317 Dokumenty - Návod
Dokumenty - Údržba
Produktový list

3D vizualizace

ViSoft Kompletní sortiment z naší nabídky
najdete v plánovacím programu ViSoft.

Návody

Pro stažení souboru s návodem klikněte na odkaz pravým
tlačítkem myši a z nabídky vyberte "Uložit cíl jako...".


Lucite
Všechny akrylátové vany a vaničky Polysan jsou vyráběny ze značkového akrylátu Lucite. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, vyrábí se akrylát Lucite litím. To mj. znamená, že je probarvený v celé tloušťce, plně stálobarevný, neporézní a má vysokou povrchovou pevnost.

HEAVY SHELL

Při výrobě van a vaniček využívá firma Polysan nejmodernější technologie britské firmy Armour Ltd. Dno vany Polysan je oproti konkurenčním vanám zesíleno vrstvou speciální směsi HEAVY SHELL, a tím je zajištěna vyšší tuhost vany. Vany nejsou vytvrzovány tepelným šokem, po vyjmutí z formy vyzrávají do maximální tvrdosti při teplotě 20°C. Výsledkem je dokonale rovný a hladký povrch bez tzv. pomerančového efektu.

© 1996-2021 POLYSAN s.r.o., Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů
Veškeré texty a fotografie jsou majetkem společnosti POLYSAN s.r.o. a nemohou být použity bez předchozího povolení společnosti. Polysan s.r.o. nenese odpovědnost za případné chyby. Informace uvedené na těchto stránkách podléhají změnám bez předchozího upozornění.