Facebook YouTube Instagram


Vanové zástěny

OLBIA BLACK

123 (67) x 140 cm
OLBIA BLACK
OLBIA BLACK

  Kód Název Cena Kč bez DPH Cena Kč vč. DPH
technický výkres - 30317B 30317B OLBIA zástěna zasouvací, rám černý mat 10571,- 12790,-

3D vizualizace

ViSoft Kompletní sortiment z naší nabídky
najdete v plánovacím programu ViSoft.


Ceník montáží sprchových koutů a vanových zástěn

Ceník montáží vanových zástěn
(formát PDF, 1247 kB)
 
Máte zájem o naši vanovou zástěnu, ale nemá Vám jí kdo nainstalovat? Kontaktujte naší certifikovanou montážní firmu pro oblast Čech nebo Moravy a problém je vyřešen. Více informací najdete ve výše uvedeném PDF souboru.

Akripol
Všechny akrylátové vany a vaničky Polysan jsou vyráběny z prvotřídního akrylátu výrobce Akripol. Akrylátová deska Akripol je speciálně vyvinutá pro aplikace v sanitárním prostředí. Je vyráběna litím 100% PMMA akrylátu mezi dvě skleněné tabule. Její křížově vrstvená vazba a specifická chemická struktura umožňuje výrobu vysoce kvalitních van, sprchových vaniček a dalších sanitárních výrobků. Nabízí unikátní kombinaci vlastností včetně estetičnosti, odolnosti a velmi hladkého povrchu. Materiál je teplý na dotek, snadno se čistí, je odolný vůči UV záření a plně recyklovatelný.

© 1996-2024 POLYSAN s.r.o., Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů   |   Cookies
Veškeré texty a fotografie jsou majetkem společnosti POLYSAN s.r.o. a nemohou být použity bez předchozího povolení společnosti. Polysan s.r.o. nenese odpovědnost za případné chyby. Informace uvedené na těchto stránkách podléhají změnám bez předchozího upozornění.