Facebook YouTube Instagram


Příslušenství / Ostatní

REDUTA konstrukce pro vanu 171x81 cm, černá

REDUTA konstrukce pro vanu 171x81 cm, černá
REDUTA konstrukce pro vanu 171x81 cm, černá

Nohy podstavce jsou spojené v robustní konstrukci z prvotřídní lakované oceli, která vanu zvýší a dodá jí moderní vzhled a nadčasový industriální nádech. Napojení vany na odpadní potrubí je zakryto elegantním krytem, který je díky svému strategickému umístění pod vanou téměř neviditelný. Přístup k sifonu je zajištěn demontovatelným čelem krytu.

  Kód Název Cena Kč bez DPH Cena Kč vč. DPH
technický výkres - 72820B 72820B REDUTA konstrukce pro vanu 171x81 cm, černá 12389,- 14990,-

Ke stažení

Kód Soubory ke stažení
72820B Dokumenty - Návod
Produktový listAkripol
Všechny akrylátové vany a vaničky Polysan jsou vyráběny z prvotřídního akrylátu výrobce Akripol. Akrylátová deska Akripol je speciálně vyvinutá pro aplikace v sanitárním prostředí. Je vyráběna litím 100% PMMA akrylátu mezi dvě skleněné tabule. Její křížově vrstvená vazba a specifická chemická struktura umožňuje výrobu vysoce kvalitních van, sprchových vaniček a dalších sanitárních výrobků. Nabízí unikátní kombinaci vlastností včetně estetičnosti, odolnosti a velmi hladkého povrchu. Materiál je teplý na dotek, snadno se čistí, je odolný vůči UV záření a plně recyklovatelný.

© 1996-2022 POLYSAN s.r.o., Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů   |   Cookies
Veškeré texty a fotografie jsou majetkem společnosti POLYSAN s.r.o. a nemohou být použity bez předchozího povolení společnosti. Polysan s.r.o. nenese odpovědnost za případné chyby. Informace uvedené na těchto stránkách podléhají změnám bez předchozího upozornění.