Facebook YouTube Instagram


Vanové zástěny

Vanové zástěny pro určitý typ van POLYSAN Vám umožňují bezproblémově přestavět Vaší vanu na sprchový kout a naopak. Toto je ideální řešení např. pro koupelny, potýkající se s nedostatkem prostoru. Velkou předností těchto zástěn je jejich snadná údržba, oboustranné uchycení, jednoduchá montáž a manipulace.

Vanové zástěny pneumatické

Předností patentovaných pneumatických vanových zástěn je jejich možnost zvednutí a sklopení na stěnu nad baterii (více...).
Parametry zástěny: zdvih 28 cm, výkyv ±90°, oboustranné uchycení, hliníkový profil, 3 mm čiré bezpečnostní sklo

 • OLBIA

  OLBIA

  123 (67) x 140 cm
  (od 12790,- Kč vč. DPH)

 • ODESSA

  ODESSA

  97 (49) x 140 cm
  (od 14950,- Kč vč. DPH)

 • RIONI

  RIONI

  71 x 140 cm
  (od 9690,- Kč vč. DPH)

 • KAGERA BLACK

  KAGERA BLACK

  71 x 140 cm
  (od 7850,- Kč vč. DPH)

 • PARANA

  PARANA

  80 x 140 cm
  (od 10850,- Kč vč. DPH)

 • OLBIA BLACK

  OLBIA BLACK

  123 (67) x 140 cm
  (od 12790,- Kč vč. DPH)

 • KAGERA

  KAGERA

  71 x 140 cm
  (od 7850,- Kč vč. DPH)


Vanové zástěny klasickéCeník montáží sprchových koutů a vanových zástěn

Ceník montáží vanových zástěn
(formát PDF, 1247 kB)
 
Máte zájem o naši vanovou zástěnu, ale nemá Vám jí kdo nainstalovat? Kontaktujte naší certifikovanou montážní firmu pro oblast Čech nebo Moravy a problém je vyřešen. Více informací najdete ve výše uvedeném PDF souboru.

Akripol
Všechny akrylátové vany a vaničky Polysan jsou vyráběny z prvotřídního akrylátu výrobce Akripol. Akrylátová deska Akripol je speciálně vyvinutá pro aplikace v sanitárním prostředí. Je vyráběna litím 100% PMMA akrylátu mezi dvě skleněné tabule. Její křížově vrstvená vazba a specifická chemická struktura umožňuje výrobu vysoce kvalitních van, sprchových vaniček a dalších sanitárních výrobků. Nabízí unikátní kombinaci vlastností včetně estetičnosti, odolnosti a velmi hladkého povrchu. Materiál je teplý na dotek, snadno se čistí, je odolný vůči UV záření a plně recyklovatelný.

© 1996-2024 POLYSAN s.r.o., Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů   |   Cookies
Veškeré texty a fotografie jsou majetkem společnosti POLYSAN s.r.o. a nemohou být použity bez předchozího povolení společnosti. Polysan s.r.o. nenese odpovědnost za případné chyby. Informace uvedené na těchto stránkách podléhají změnám bez předchozího upozornění.