Facebook YouTube Instagram


Příslušenství pro sprchové vaničky

FLEXIA GEBERIT vaničkový sifon, průměr otvoru 90 mm, DN40, krytka černá

FLEXIA GEBERIT vaničkový sifon, průměr otvoru 90 mm, DN40, krytka černá
FLEXIA GEBERIT vaničkový sifon, průměr otvoru 90 mm, DN40, krytka černáFLEXIA GEBERIT vaničkový sifon, průměr otvoru 90 mm, DN40, krytka černáFLEXIA GEBERIT vaničkový sifon, průměr otvoru 90 mm, DN40, krytka černá
  Kód Název Cena Kč bez DPH Cena Kč vč. DPH
technický výkres - 17751 17751 FLEXIA GEBERIT vaničkový sifon, průměr otvoru 90 mm, DN40, krytka černá 1447,- 1750,-

Ke stažení

Kód Soubory ke stažení
17751 Dokumenty - Návod
Dokumenty - Údržba
Produktový listAkripol
Všechny akrylátové vany a vaničky Polysan jsou vyráběny z prvotřídního akrylátu výrobce Akripol. Akrylátová deska Akripol je speciálně vyvinutá pro aplikace v sanitárním prostředí. Je vyráběna litím 100% PMMA akrylátu mezi dvě skleněné tabule. Její křížově vrstvená vazba a specifická chemická struktura umožňuje výrobu vysoce kvalitních van, sprchových vaniček a dalších sanitárních výrobků. Nabízí unikátní kombinaci vlastností včetně estetičnosti, odolnosti a velmi hladkého povrchu. Materiál je teplý na dotek, snadno se čistí, je odolný vůči UV záření a plně recyklovatelný.

© 1996-2022 POLYSAN s.r.o., Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů   |   Cookies
Veškeré texty a fotografie jsou majetkem společnosti POLYSAN s.r.o. a nemohou být použity bez předchozího povolení společnosti. Polysan s.r.o. nenese odpovědnost za případné chyby. Informace uvedené na těchto stránkách podléhají změnám bez předchozího upozornění.