Speciální hydromasážní vany

CAME masážní

175×175×50 cm (objem 720 l)

Hydromasážní vana CAME je dokonalý soulad designu vany, techniky a požitku z masáže. Extra ploché trysky typu FLAT vyčnívají pouze několik milimetrů nad povrch vany, čímž přispívají k maximálnímu pohodlí při koupeli a masáži. Vana CAME je vybavena nejnovějším typem ovladače typu L a dvěma zapuštěnými jednotlačítkovými ovladači, umožňující nezávislé ovládání jednotlivých typů masáží. Masážní systém, instalovaný ve dně vany vám nabízí dva druhy masáže (vodní a vzduchovou). Vlastní hydromasážní systém je pak rozvržen plošně do tří různých typů masáže, přičemž každá z těchto masáží je osazena jiným typem trysek typu FLAT s nezávislým ovládáním. Proto vám tato masážní vana CAME nabízí v tomto komplexním provedení široký výběr různých kombinací masáže. Nedílnou součástí masážní vany CAME je LED bodová chromoterapie a napouštění vody přes "štěrbinový vodopád", rovněž v designu FLAT. Vanu je možno na přání doplnit o dohřev, proplach a jiné doplňky po dohodě s výrobcem. Doporučujeme osadit baterie s vysokým průtokem (doba napouštění cca 15 minut).

CAME masážní
Interiérové foto je pouze ilustrační.
CAME masážní

CAME masážní CAME masážní CAME masážní CAME masážní CAME masážní CAME masážní


Kód Popis Cena Kč bez DPH Cena Kč vč. DPH
23611ACL CAME masážní (AIR) 75670,- 91560,-
23611HCL CAME masážní (HYDRO) 127339,- 154080,-
23611KCL CAME masážní (KOMBI) 140034,- 169440,-

Ke stažení

Kód Soubory ke stažení
  Ceník - technický list

Technický výkres

CAME masážní

3D vizualizace

ViSoft Kompletní sortiment z naší nabídky
najdete v plánovacím programu ViSoft.

Příslušenství

  Kód Popis Cena Kč bez DPH Cena Kč vč. DPH
Vanová souprava s napouštěním 1175 mm, zátka 72 mm, chrom 73164 Vanová souprava s napouštěním 1175 mm, zátka 72 mm, chrom 3587,- 4340,-
Kohoutková baterie s přepínačem, chrom IFTECH4 Kohoutková baterie s přepínačem, chrom 10075,- 12190,-
Plochá výtoková hubice, chrom BD31451 Plochá výtoková hubice, chrom 6852,- 8290,-

Barvy

bílá bílá
bez příplatku
pergamon pergamon
přípl. 30%
manhattan manhattan
přípl. 45%
bahama bahama
přípl. 45%
ägäis ägäis
přípl. 30%


Lucite
Všechny akrylátové vany a vaničky Polysan jsou vyráběny ze značkového akrylátu Lucite. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, vyrábí se akrylát Lucite litím. To mj. znamená, že je probarvený v celé tloušťce, plně stálobarevný, neporézní a má vysokou povrchovou pevnost.

HEAVY SHELL

Při výrobě van a vaniček využívá firma Polysan nejmodernější technologie britské firmy Armour Ltd. Dno vany Polysan je oproti konkurenčním vanám zesíleno vrstvou speciální směsi HEAVY SHELL, a tím je zajištěna vyšší tuhost vany. Vany nejsou vytvrzovány tepelným šokem, po vyjmutí z formy vyzrávají do maximální tvrdosti při teplotě 20°C. Výsledkem je dokonale rovný a hladký povrch bez tzv. pomerančového efektu.

© 1996-2019 POLYSAN s.r.o., Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů
Veškeré texty a fotografie jsou majetkem společnosti POLYSAN s.r.o. a nemohou být použity bez předchozího povolení společnosti. Polysan s.r.o. nenese odpovědnost za případné chyby. Informace uvedené na těchto stránkách podléhají změnám bez předchozího upozornění.